×

Vad vill du söka på?

skriv sökord och tryck ENTER



Förbundsstyrelsen

 

 

 

mariawebb

Maria Persdotter, ordförande
Mobil: 072-250 88 31
maria.persdotter@rbu.se

image1

Matz Wahlkvist, vice ordförande
Telefon: 016-51 54 73
Mobil: 070-172 96 61
matz.wahlkvist@rbu.se

annelie_webbkontakt

Anne-Lie Jordansson, ledamot
Telefon: 031-92 53 34
Mobil: 070-731 22 77
annelie.jordansson@rbu.se

malin_tjernell

Malin Tjernell Prioset, ledamot
malin.tjernell@rbu.se

MW_styrelsen

Mikael Wångmar, ledamot
Telefon: 018-50 28 27
Mobil: 070 – 425 34 02
mikael.wangmar@rbu.se 

Ronny_kammer_fotoLundsuniversitet_300

Ronny Kammer, ledamot
ronny.kammer@rbu.se

cecilia_haglund1_300

Cecilia Haglund, ledamot
cecilia.haglund@rbu.se

 

Catrin Marklund, ledamot
catrin.marklund@rbu.se

 

Jan Myhrman, suppleant
Telefon: 070-951 70 04
jan.myhrman@rbu.se

Trine Nyberg, suppleant
Telefon: 070-548 83 30
trine.nyberg@gmail.com

Jörgen Carlsson, suppleant
Telefon: 073-640 55 39
joca@telia.com

George Rocksten, suppleant
Telefon: 070-793 58 39
george.rocksten@hotmail.com